Dynamicznie i z powodzeniem od 1998 roku rozwijamy swoją działalność w branży odzieży dziecięcej. Oprócz sprzedaży wysyłkowej przez Internet prowadzimy także sklep stacjonarny i hurtownie w Białymstoku przy ulicy Kolejowej 12C. W swoim asortymencie oferujemy odzież dziecięcą online znanych i uznanych polskich marek takich jak Wójcik, Fuqet, GT, MM Dada , Atut, Dominika, . W ofercie naszego sklepu internetowego każdy rodzic znajdzie cos dla swojego dziecka. Posiadamy ubranka idealne do swobodnej zabawy podczas spaceru z rodzicami, czy czasu spędzonego z rówieśnikami w żłobku, przedszkolu, szkole.

Ubranka dla dzieci wykonane są przede wszystkim z materiałów wygodnych, bezpiecznych zapewniających dzieciom komfort noszenia a rodzicom dające pewność że ich dzieci sa idealnie chronione przed zimnem, wiatrem, słońcem czy deszczem. Poza wygodą nasze ubranka dziecięce są zgodne z najnowszymi trędami w modzie, kolorystyką i krojami.

Odzież dziecięca to nie tylko ubrania codzienne dlatego w ofercie naszego sklepu online znajduję się również ubrania na szczególną okazję- od wizyty u babci przez uroczystości szkolne, po imprezy okolicznościowe jak wesela czy chrzciny. Ubrania dla dzieci dostępne na naszej stronie internetowej to takżde doskonały pomysł na prezent który możesz podarować z okazji urodzin lub dnia dziecka.

 

Zapraszamy do zapoznania sę z ofertą i życzymy udanych zakupów !!!

Butik znanych Polskich marek...